Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Path
hi: मार्ग

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Normal
hi: सामान्य

en: Binary
hi: बाइनरी
