Image Optimize (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Path
hy: Ուղի

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր
