Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Path
ca: Camí

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Binary
ca: Binari
