Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Path
da: Sti

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Extra
da: Ekstra

en: Fast
da: Hurtig

en: Binary
da: Binær
