Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Path
et: Tee

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Normal
et: Tavaline

en: Binary
et: Binaarandmed
