Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Normal
eu: Arrunta
