Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Path
id: Jalur

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: Fast
id: Cepat

en: Binary
id: Biner
