Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Path
is: Slóð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar
