Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Weight
it: Peso

en: Path
it: Percorso

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Normal
it: Normale

en: Binary
it: Binario
