Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់
