Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: Fast
kn: ಅಂಟಿಸು(_P)
