Image Optimize (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Weight
lv: Svars

en: Path
lv: Ceļš

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Normal
lv: Normāls

en: Extra
lv: Ekstra

en: Binary
lv: Binārais
