Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Path
nl: Pad

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Normal
nl: Normaal

en: Fast
nl: Snel

en: Binary
nl: Binair
