Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Path
nn: Sti

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar
