Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Path
pt: Caminho

en: Advanced settings
pt: Configurações avançadas

en: Fast
pt: Rápido

en: Binary
pt: Binário

en: No change
pt: Sem alterações
