Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Normal
sk: Normálny
