Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Path
tr: Yol

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Binary
tr: İkili
