Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Path
ar: المسار

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Normal
ar: طبيعي

en: Binary
ar: ثنائي
