Image Optimize (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Path
az: Yol

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Binary
az: İkili
