Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང
