Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Path
cs: Cesta

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Normal
cs: Normální

en: Binary
cs: Binární
