Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Normal
el: Κανονικό

en: Binary
el: Δυαδικό
