Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Path
es: Ruta

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Fast
es: Rápido

en: Binary
es: Binario
