Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Path
gl: Ruta

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Fast
gl: Rápido
