Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان
