Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Path
lt: Kelias

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Normal
lt: Normalus
