Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Path
pt: Caminho

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: Binary
pt: Binário
