Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Path
sv: Sökväg

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Fast
sv: Snabb

en: Binary
sv: Binär
