Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Path
ta: பாதை

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்
