Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Path
ur: پاتھ

en: Normal
ur: عمومی
