Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: <none>
ar: <لا يوجد>

en: Custom
ar: مخصص

en: Overridden
ar: متجاوز

en: Normal
ar: طبيعي

en: Processor
ar: معالج

en: Revert
ar: استرجع

en: revert
ar: استرجاع

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Override defaults
ar: تجاوز الإعدادات الافتراضية

en: Style name
ar: اسم النمط

en: No replacement, just delete
ar: فقط حذف بدون تبديل

en: !name must be an integer.
ar: يجب أن يكون !name عدد صحيح.

en: !name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون !name عدداً صحيحياً موجباً.

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
