Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Add
ast: Amestar

en: <none>
ast: <nengún>

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Revert
ast: Desfacer

en: revert
ast: desfacer
