Image Optimize (7.x-2.0-beta1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Disabled
be: Выключана

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: <none>
be: -Няма-

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Overridden
be: Адменена

en: API Key
be: Ключ API

en: Normal
be: Нармальны

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: revert
be: адкат

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Override defaults
be: Адмяніць значэнні па змоўчанні

en: Style name
be: Назва стылю

en: No replacement, just delete
be: Не замяняць, проста выдаліць

en: !name must be an integer.
be: !name павінна быць убудаваным.

en: !name must be a positive integer.
be: !name  павінна быць станоўчым цэлым лікам.

en: Weight for @title
be: Вага для @title
