Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Add
bg: Добави

en: <none>
bg: <не>

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Revert
bg: Връщане

en: revert
bg: връщане

en: Style name
bg: Име на стила

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
