Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Add
eo: Aldonu

en: Custom
eo: Propra

en: Revert
eo: Malfari

en: revert
eo: malfari
