Image Optimize (7.x-2.0-beta1) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Add
fa: افزودن

en: <none>
fa: <هیچ>

en: Custom
fa: سفارشی

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Normal
fa: عادی

en: Processor
fa: پردازشگر

en: Quality
fa: کیفیت

en: Revert
fa: بازگشت

en: revert
fa: بازگشت

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Override defaults
fa: رونویسی پیش‌فرض‌ها

en: Style name
fa: نام استایل

en: No replacement, just delete
fa: بدون جایگزینی، فقط حذف

en: !name must be an integer.
fa: !name باید عدد باشد.

en: !name must be a positive integer.
fa: !name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.

en: Weight for @title
fa: وزن @title
