Image Optimize (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: <none>
he: <ללא>

en: Custom
he: מותאם

en: Overridden
he: נדרס

en: Normal
he: נורמלי

en: Processor
he: מעבד

en: Revert
he: שחזור

en: revert
he: שחזר

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Override defaults
he: דריסת ברירת המחדל

en: Style name
he: שם הסגנון

en: !name must be an integer.
he: !name חייב להיות מספר שלם.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
