Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Disabled
jv: Mati

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: <none>
jv: <nihil>

en: Custom
jv: Kostum

en: Overridden
jv: Ditumpuk

en: Revert
jv: Baléknā

en: revert
jv: balékna

en: About
jv: Ngenani

en: Override defaults
jv: Numpuki gawan asline

en: Style name
jv: Jeneng gagrag

en: No replacement, just delete
jv: Ora ana penggantian, namung mbusak

en: !name must be an integer.
jv: !name kudu angka bulat.

en: !name must be a positive integer.
jv: !name kuda angka bulat positif.

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
