Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to ka translation catalogue (15 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Add
ka: დამატება

en: <none>
ka: <არცერთი>

en: Processor
ka: პროცესორი

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: revert
ka: დაბრუნება

en: Style name
ka: სტილის სახელი
