Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: List
km: បញ្ជី

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: <none>
km: <គ្មាន>

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Override defaults
km: បដិសេធ​លំនាំ​ដើម

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម

en: No replacement, just delete
km: គ្មាន​ការ​ជំនួស​ គ្រាន់​តែ​លុប

en: !name must be an integer.
km: !name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់ ។

en: !name must be a positive integer.
km: !name ​ត្រូវ​តែ​ជា​ចំនួន​គត់​វិជ្ជមាន ។

en: Weight for @title
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់ @title
