Image Optimize (7.x-2.0-beta1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Add
lv: Pievienot

en: <none>
lv: <neviena>

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Normal
lv: Normāls

en: Extra
lv: Ekstra

en: Revert
lv: Atgriezt

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Override defaults
lv: Pārrakstīt noklusējumus

en: Style name
lv: Stila nosaukums

en: No replacement, just delete
lv: Neaizvietot, vienkārši izdzēst

en: !name must be an integer.
lv: !name jābūt veselam skaitlim.

en: !name must be a positive integer.
lv: !name jābūt pozitīvam veselam skaitlim.

en: Weight for @title
lv: Svars @title
