Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း
