Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Add
nl: Toevoegen

en: <none>
nl: -geen-

en: Custom
nl: Aangepast

en: Overridden
nl: Overschreven

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Normal
nl: Normaal

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Fast
nl: Snel

en: revert
nl: terugzetten

en: Connection timeout
nl: Connectie-timeout

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Override defaults
nl: Standaardwaarden overschrijven

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: No replacement, just delete
nl: Geen vervanging, alleen verwijderen

en: !name must be an integer.
nl: !name moet een geheel getal zijn.

en: !name must be a positive integer.
nl: Getal !name moet een positieve waarde bevatten.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title
