Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Add
ps: زیاتول

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: About
ps: په اړه

en: Style name
ps: ډول نوم
