Image Optimize (7.x-2.0-beta1) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: Default
pt: Por defeito

en: Add
pt: Adicionar

en: <none>
pt: [nenhum]

en: Custom
pt: Personalizado

en: Overridden
pt: Substituído

en: API Key
pt: Chave API

en: Processor
pt: Processador

en: Revert
pt: Reverter

en: Fast
pt: Rápido

en: revert
pt: reverter

en: About
pt: Sobre

en: Uses
pt: Usos

en: Override defaults
pt: Contornar prédefinições

en: Style name
pt: Nome do estilo

en: No replacement, just delete
pt: Não é possível substituição, apenas eliminação

en: !name must be an integer.
pt: !name deve ser um número inteiro.

en: !name must be a positive integer.
pt: !name deve ser um número inteiro positivo.

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
