Image Optimize (or ImageAPI Optimize) (7.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (37 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Add
uk: Додати

en: <none>
uk: <нічого>

en: Custom
uk: Власний

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Normal
uk: Звичайне

en: Processor
uk: Обробник

en: Extra
uk: Додаткове

en: Quality
uk: Якість

en: Revert
uk: Відновити

en: Fast
uk: Швидко

en: revert
uk: відновити

en: Connection timeout
uk: Час з'єднання вичерпався

en: About
uk: Про модуль

en: No change
uk: Без змін

en: Executable
uk: Виконуваний

en: Uses
uk: Використання

en: Override defaults
uk: Перевизначити

en: Style name
uk: Назва стилю

en: No replacement, just delete
uk: Не замінювати, лише видалити

en: !name must be an integer.
uk: !name має бути цілим числом.

en: !name must be a positive integer.
uk: !name має бути цілим додатнім числом.

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Insane
uk: Божевільний

en: Progressive
uk: Прогресивне

en: Interlace
uk: Черезрядковість

en: Interlaced
uk: Черезрядково

en: Usages
uk: Використання
