Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Add
az: Əlavə et

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Overridden
az: Əvəz edildi
