Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: List
cs: Seznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Add
cs: Přidat

en: <none>
cs: <žádné>

en: Custom
cs: Vlastní

en: Overridden
cs: Překryto

en: Normal
cs: Normální

en: Revert
cs: Vrátit

en: revert
cs: vrátit

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Override defaults
cs: Přepsat výchozí

en: Style name
cs: Název stylu

en: No replacement, just delete
cs: Žádné nahrazení, pouze smazat

en: !name must be an integer.
cs: !name musí být celé číslo.

en: !name must be a positive integer.
cs: !name musí být kladné celé číslo.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title
