Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Default
cy: Diofyn

en: Add
cy: Ychwanegu

en: <none>
cy: <dim>

en: Custom
cy: Addasu

en: Overridden
cy: Wedi ei wrthwneud

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Revert
cy: Dychwelyd

en: revert
cy: dychwelyd
