Image Optimize (7.x-2.0-beta2) - en to da translation catalogue (29 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: edit
da: redigér

en: Default
da: Standard

en: Add
da: Tilføj

en: <none>
da: - ingen -

en: Custom
da: Tilpasset

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: API Key
da: API-nøgle

en: Processor
da: Behandler

en: Extra
da: Ekstra

en: Revert
da: Gendan

en: Fast
da: Hurtig

en: revert
da: gendan

en: Connection timeout
da: Forbindelses-timeout

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Override defaults
da: Tilsidesæt standarder

en: Style name
da: Formatnavn

en: No replacement, just delete
da: Ingen erstatning, slet.

en: !name must be an integer.
da: !name skal være et heltal.

en: !name must be a positive integer.
da: !name skal være et positivt heltal.

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
